Elektroniczny bidet, elektroniczna deska bidetowa XIME PB-X800

Deski XIME są to superkomfortowe, elektroniczne bidety z WC. Ekskluzywne, komfortowe i najnowocześniejsze w swojej klasie.

Zobacz film z prezentacji desek bidetowych Xime:

http://www.youtube.com/watch?v=Y1Teo1_YhAw&feature=player_embedded

Z elektronicznej deski bidetowej Xime mogą korzystać kobiety, mężczyźni, dzieci – wszyscy, którzy zwracają dużą uwagę na higienę osobistą. Wskazane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, polecane są też dla osób z chorobami odbytu (hemoroidy, żylaki, podrażnienia).

Elektroniczne deski bidetowe znakomicie nadają się do ubikacji w gabinetach ginekologicznych oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka higiena.

Po zastosowaniu elektronicznej deski bidetowej, standardowa ubikacja stanie się nowoczesnym dwu funkcyjnym urządzeniem do higieny osobistej łączącym klasyczny sedes z funkcjonalnością bidetu.

Daje to oszczędność miejsca a także jest dużo tańszy w stosunku do tradycyjnego bidetu biorąc pod uwagę nakłady finansowe na budowę bidetu (podłączenie wody, kanalizacji bidetu, zakup misy, zakup armatury).

Łatwy montaż - deski bidetowe XIME montujemy bezpośrednio na standardowej muszli – adapter mocujący ma regulowany rozstaw mocujący w każdą stronę co powoduje, że bidety XIME są dostosowane do absolutnej większości mis WC w Polsce.

Pulpit z czytelnymi ikonami powoduje łatwość i intuicyjność posługiwania się różnymi funkcjami bidetu.

Elektroniczne deski bidetowe są powszechnie stosowane m.in. w Japonii, USA, Kanadzie, Japonii, Korei oraz w wielu krajach Europy Zachodniej. Także w Polsce jest to coraz mocniej rozwijająca się sprzedaż. Bidety XIME wkrótce spowodują prawdziwy przełom:

najtańszy model Xime PB-X800 z podgrzewaczem wody (!) już w cenie poniżej 1000 zł (przy promocji!).

Elektroniczne deski bidetowe Xime posiadają 24 miesiące gwarancji. Firma MARAX w Krakowie to wyłączny importer, dystrybutor i serwis centralny elektronicznych desek bidetowych XIME w Polsce.

Bidety z WC – 2 w 1 - Xime produkowane są przez firmę PASECO w Korei Południowej, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania urządzenia. Elektroniczne bidety Xime są to urządzenia najbardziej zaawansowane technicznie w swojej klasie, najwyższej jakości wykonania co powoduje bezawaryjną długoletnią pracę . W przypadku uszkodzenia centralny serwis MARAX w Krakowie naprawi urządzenie lub wyśle potrzebną część zamienną.

Serdecznie zapraszamy do zakupów urządzeń i jesteśmy przeświadczeni, że przez wiele lat będziecie Państwo zadowoleni z zakupu.

Zapraszamy również do współpracy odbiorców hurtowych i firmy instalatorskie. Oferujemy wysokie rabaty i wsparcie techniczne.Elektroniczna deska bidet + WC - XIME PB-X800 – parametry:

- funkcja WC ,

- funkcja Bidet,

- posiada elektryczny podgrzewacz wody w modelu podstawowym ,

- 4-ro stopniowa regulacja temperatury wody,

- 4-stopniowa regulacja ciśnienia strumienia wody,

- 4-stopniowa funkcja podgrzewania deski sedesowej,

- przesuwanie dyszy myjącej do przodu lub tyłu,

- możliwość ruchu wahadłowego dyszy myjącej,

- funkcja oszczędności prądu - POWER SAVE

- funkcja wolno opadającej deski,

Wyjątkowa cena Promocja Wiosenna 2013 - tylko 999 zł brutto*

* do wyczerpania zapasów

Szukasz innych desek? Z innymi funkcjami, tańszych lub droższych? - wejdź na www.xime.pl

Zdjęcia

Wyślij wiadomość

przepisz słowa z poniższego obrazka:

Inne oferty tego ogłoszeniodawcy

Poleć znajomym

Dodaj ofertę

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018 Info House Sp. z o.o.