elastyczny piaskowiec tynki dekoracyjne sztukaterie

Piaskowiec -elastyczny

Przeznaczony do bezfugowego uszlachetniania ścian, podłóg, sztukaterii, cokołów oraz mebli. Żółty piaskowiec roztacza nie tylko ciepła przyjazną atmosferę lecz także powiew luksusu. Budowle z piaskowca wyznaczają krajobraz śródmieści znanych miast takich jak Berlin, Drezno, Heidelberg czy Norymbergia. Ze względów technicznych piaskowiec był do tej pory bardzo rzadko stosowany we wnętrzach budynków. Teraz to się zmieniło, ponieważ dzięki nowej technologii udało się wytworzyć prawdziwy piaskowiec w postaci bardzo cienkich okładzin o grubości zaledwie 3 mm.

Po obróbce termicznej ten naturalny kamień dopasowuje się do każdych kształtów. Ściany, sztukaterie, cokoły, stoły, rogi i zaokrąglenia, praktycznie każdy dowolny obiekt można w ten sposób pokryć kamienną okładziną. W dodatku nie ma różnicy czy pokrywany obiekt jest z betonu, drewna, gipsu, czy też tworzywa sztucznego.


Elastyczny piaskowiec dystrybuowany przez naszą firmę odznacza się niespotykaną funkcjonalnością. Ten innowacyjny naturalny produkt jest lekki, giętki, formowalny oraz prosty w użyciu.

Formowanie oraz pokrywanie zaokrągleń jest możliwe przy wykorzystaniu gorącego powietrza. Ten niepalny naturalny produkt może być kładziony podobnie jak kafelki, w tym także bezfugowo w pionie jak i w poziomie. Dzięki podgrzaniu fugi stają się elastyczne i mogą być "zamykane" poprzez obróbkę. Prace przy wyklejaniu elastycznego piaskowca nie powodują zabrudzeń, nie tworzą kurzu ani hałasu. Dzięki doskonałym właściwościom technicznym elastyczny piaskowiec oszczędza cenny czas jak również koszty budowy i otwiera dotychczas nieznane możliwości kształtowania wnętrza.

jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym dystrybutorem oraz wykonawcą elastycznego piaskowca

Zdjęcia

Wyślij wiadomość

przepisz słowa z poniższego obrazka:

Poleć znajomym

Dodaj ofertę

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018 Info House Sp. z o.o.