bramy wjazdowe produkcja montaż Warszawa/Marki

Oferowane przez nas bramy wjazdowe i bramy garażowe są rozwiązaniami sprawdzonymi i szeroko stosowanymi w budownictwie. Dadzą Państwu poczucie komfortu, stabilności i bezpieczeństwa.
Nasz zakres działalności obejmuje produkcja i montaż bram przesuwanych samonośne dwuskrzydłowych (stalowe i z poszyciem drewnianym). Oferujemy także ich regulację, usługi serwisowe, porady techniczne. Nasza siedziba to Warszawa – Marki.

Oferta bram:
bramy wjazdowe skrzydłowe
bramy wjazdowe przesuwne

Wykonujemy wszystkie projekty naszego autorstwa jak również projekty naszych zleceniodawców. Duża elastyczność powoduje, że wykonujemy prace zarówno dla Klienta indywidualnego jak i dużych inwestorów budowlanych.

Naszym Klientom możemy zaoferować krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz realizację nietypowych zamówień na indywidualne zamówienie.
W naszej ofercie znajdują się:

Drzwi garażowe
Przyjazne montażowo, gotowe do zainstalowania, bez szyn sufitowych, z zabezpieczeniem przed upadkiem i uszkodzeniem sprężyn, wiele atrakcyjnych wykończeń i indywidualnych możliwości rozwiązań.

Bramy wjazdowe
Wykonujemy bramy wjazdowe sterowane elektronicznie oraz bramy przesuwane samonośne dwuskrzydłowe (stalowe i z poszyciem drewnianym).

Okna i rolety
Zapewniają bezpieczeństwo, komfort użytkowania, prywatność oraz izolację akustyczną.

Ogrodzenia
W ofercie posiadamy ogrodzenia drewniane i kute.

PPHU Rol-Bram Robert Wroński
Piłsudskiego 115 C lok. 34
05-270 Marki
woj.: mazowieckie
tel.: 22 3747294
tel.: 601201928
fax: 22 4357856
www.rol-bram.waw.pl

Wyślij wiadomość

przepisz słowa z poniższego obrazka:

Poleć znajomym

Dodaj ofertę

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2018 Info House Sp. z o.o.